•   0212 641 80 85
  •   info@modelteks.com.tr

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

UZAKDOĞUDAN İTHAL ETMİŞ OLDUĞUMUZ PELUŞ VE SUNİ KÜRKLERLE BİRÇOK FİRMANIN TERCİH ETTİĞİ MODEL TEKSTİL ,ÇİZGİSİNDEN TAVİZ VERMEDEN SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN SUNİ KÜRK VE PELUŞ İHTİYAÇLARINI EN GÜVENİLİR VE YERİNDE HİZMETLE ULAŞTIRMAYI İLKE EDİNMİŞTİR.

SÜREKLİ YENİLİĞİ HEDEFLEYEN VE DAİMA DEĞİŞİM İÇİNDE BULUNAN GEREK FİYAT GEREK KALİTE BAKIMINDAN İDDAALI ÇALIŞMALARIYLA HİZMETLERİNE ARA VERMEDEN DEVAM ETMEKTEDİR.

AKTİF PAZARLAMA ÇALIŞANLARIYLA FİRMALARA KARTELA VE NUMUNE SERVİSİYLE YERİNDE HİZMET VERMEKTEDİR. GENİŞ KARTELA SEÇENEKLERİYLE MÜŞTERİLERİMİZE KOLAYLIK SAĞLAMAK ADINA İNTERNET SİTEMİZDEN ÜRÜN TAKİBİ YAPABİLİR BİZİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.

KIŞLIK SEZONA GİRİLİRKEN YENİ ÜRÜNLERİMİZE İNTERNET ÜZERİNDEN VE KARTELA TALEBİNDE BULUNARAK ULAŞABİLİRSİNİZ,TÜRKİYENİN BİRÇOK İLİNE KISA ZAMANDA SEVKİYAT VE AVRUPANIN BİRÇOK ÜLKESİNE İHRACAT YAPMAKTAYIZ.

SUNİ KÜRK VE PELUŞ İTHALATINI MÜŞTERİLERİMİZİN ÖZEL TALEPLERİNE GÖRE GETİRME İMKANINA SAHİP Bİ FİRMAYIZ,İTHALAT YAPTIĞIMIZ ÜRÜNLER,DÜZ VELBOA PELUŞ,DÜZ TAVŞAN,GİRDAP PELUŞ.BAMBU PELUŞ,TİLKİ SUNİ KÜRK RAKUN SUNİ KÜRK. DÜZ TİLKİ RENKLERİ,DESENLİ TİLKİ RENKLERİ,VİZON SUNİ KÜRK,FOK SUNİ KÜRK VE BİRÇOK PELUŞ KUMAŞ İTHALATI YAPMAKTAYIZ...